Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

[ 2018-01-23 ]
W dniu 19.01.2018 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Opatówku odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ''Zapobiegajmy Pożarom'' (eliminacje gminne)
Komisja w składzie: Bogdan Marszał - Przewodniczący, Henryk Łazarek, Agnieszka Rogozińska, Magdalena Janik, Barbara Sulwińska i Małgorzata Judasz dokonała oceny prac 115 prac plastycznych, w tym:
- w kategorii przedszkoli - 16 prac
- w kategorii kl. I - III szkół podstawowych - 37 prac
- w kategorii kl. IV - VI szkół podstawowych - 35 prac
- w kategorii kl. VII - VIII szkół podstawowych i kl. II - III gimnazjów - 27 prac

Prace wpłynęły do Oddziału Gminnego ZOSP RP w Opatówku z następujących placówek: Przedszkola ''Wesoły Smyk'' w Opatówku, Oddziału Przedszkolnego w Rajsku, Szkoły Podstawowej w Rajsku, Szkoły Podstawowej w Chełmcach, Szkoły Podstawowej w Tłokini Wielkiej, Szkoły Podstawowej w Opatówku, Gimnazjum w Opatówku, Oddziału Gimnazjalnego w Chełmcach.

Wyniki przedstawiają się następująco:
I grupa - kategoria przedszkoli:
I miejsce: Szymon Wałęsa - Przedszkole w Rajsku, opiekun Agnieszka Wałęsa
II miejsce: Hanna Bartoszek - Przedszkole ''Wesoły Smyk'' w Opatówku, opiekun Urszula Woźniak
III miejsce: Zofia Kazikowska - Przedszkole w Rajsku, opiekun Marlena Kazikowska
Wyróżnienia:
Marianna Wałęsa - Przedszkole w Rajsku, opiekun Mariusz Wałęsa
Oliwia Kuźniacka - Przedszkole ''Wesoły Smyk'' w Opatówku, opiekun Mirosława Gałach

II grupa - kategoria kl. I - III szkół podstawowych:
I miejsce: Witold Adamczewski - Szkoła Podstawowa w Rajsku, opiekun Agnieszka Wosiek
II miejsce: Nadia Olek - Szkoła Podstawowa w Chełmcach, opiekun Karolina Gramza
III miejsce: Mateusz Janczarek - Szkoła Podstawowa w Rajsku, opiekun Agnieszka Wosiek
Wyróżnienia:
Jakub Wojtczak - Szkoła Podstawowa w Chełmcach, opiekun Żaneta Tułacz
Weronika Tomczak - Szkoła Podstawowa w Rajsku, opiekun Agnieszka Wosiek

III grupa - kategoria kl. IV - VI szkół podstawowych:
I miejsce: Róża Krzywda - Szkoła Podstawowa w Rajsku, opiekun Agnieszka Wosiek
II miejsce: Julia Szewczyk - Szkoła Podstawowa w Rajsku, opiekun Agnieszka Wosiek
III miejsce: Hubert Kasprzak - Szkoła Podstawowa w Rajsku, opiekun Agnieszka Wosiek
Wyróżnienia:
Anastazja Drytkiewicz - Szkoła Podstawowa w Chełmcach, opiekun Żaneta Tułacz
Patrycja Kraszewska - Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej, opiekun Artur Kraszewski
oraz wyróżnienia na poziomie gminnym (bez wysyłania na etap powiatowy):
Adam Kocoń - Szkoła Podstawowa w Chełmcach, opiekun Żaneta Tułacz
Alicja Dobrach - Szkoła Podstawowa w Chełmcach, opiekun Żaneta Tułacz
Anna Karwacka - Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej, opiekun Urszula Borwik

IV grupa - kategoria kl. VII - VIII szkół podstawowych i kl. II - III gimnazjów:
I miejsce: Emilia Militowska - Szkoła Podstawowa w Opatówku Oddział Gimnazjalny, opiekun Magdalena Janik
II miejsce: Kacper Knop - Szkoła Podstawowa w Chełmcach Oddział Gimnazjalny, opiekun Iwona Porada
oraz Zuzanna Stankiewicz - Szkoła Podstawowa w Opatówku Oddział Gimnazjalny , opiekun Magdalena Janik
III miejsce: Nikola Kasprzycka - Szkoła Podstawowa w Opatówku Oddział Gimnazjalny , opiekun Magdalena Janik
Wyróżnienie:
Emilia Militowska - Szkoła Podstawowa w Opatówku Oddział Gimnazjalny, opiekun Magdalena Janik
oraz wyróżnienia na poziomie gminnym (bez wysyłania na etap powiatowy):
Zuzanna Woźniak - Szkoła Podstawowa w Opatówku Oddział Gimnazjalny, opiekun Magdalena Janik
Patrycja Nowak - Szkoła Podstawowa w Chełmcach Oddział Gimnazjalny, opiekun Iwona Porada

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek