Aktualności

36- letnia mieszkanka Opatówka walczy z nowotworem płuca

[ 2021-09-28 ]
Agnieszka to 36-letnia mama dwóch wspaniałych chłopców w wieku szkolnym, której niecałe dwa lata temu życie przewróciło się do góry nogami. Rozpoczęła walkę o życie, którą bez pomocy przegra!
Zaczęło się zupełnie niewinnie, lekko powiększony węzeł chłonny na szyi. Zaledwie kilka dni od wyczucia węzła, wystąpił incydent zapalenia żył głębokich w lewej nodze – wywołujący zatorowość płucną. Pobyt w szpitalu zakończył się diagnozą – rak gruczołowy płuca IV, EGFR +

Na takie sytuacje nikt nie jest przygotowany, a życie pokazuje, że trzeba się z nimi zmierzyć bez ostrzeżenia. W domu mąż i dzieci, a życie przeniesione na oddział onkologii, gdzie nadzieja miesza się ze strachem, a życie ze śmiercią. Agnieszka walczy ze wszystkich sił – ma dla kogo żyć, ale bez pomocy nie da sobie rady!

Agnieszka to bardzo silna osoba – więc najszybciej jak było to możliwe, podjęła leczenie. Niestety każdy sposób okazał się być pomocny tylko na chwilę. Lekarze wciąż starają się trafić z terapią, która powstrzyma szalejącą chorobę! W tej chwili Agnieszka dostała taką szansę, ale lek, który przyjmuje, jest bardzo drogi. Bez pomocy nie ma szans, by dokończyć terapię!

WSPOMÓŻ AGNIESZKĘ W WALCE Z NOWOTWOREM PŁUC 

Więcej informacji na stronie- https://www.siepomaga.pl/agnieszka-mlynek

 

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek