Aktualności

Zawody wędkarskie

[ 2022-06-03 ]

Dnia 1 czerwca 2022r.nad stawami w Opatówku, odbył się minifestyn wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Zorganizowany przez Koło PZW Opatówek, pod patronatem p. Burmistrza Sebastiana Wardęckiego.

W imprezie wzięło udział 30 dzieci, z czego 19 podjęło próbę złowienia jak największej ilości ryb. Brania były dość intensywne, choć ryby nie za wielkie. Swoimi doświadczeniami i wiedzą chętnie dzielili się starsi wędkarze, którzy doradzali co należy poprawić by złowić ryby. W końcu nadszedł czas aby zważyć złowione przez zawodników ryby. Okazało się, że 12 osób mogło pochwalić, że „coś” złowili. Na podium zawodów stanęli:

I – Michał Żarnecki
II – Bartek Grudziecki
III – Natalia Kazimierczak

Największą rybę udało się złowić Bartkowi Grudzieckiemu. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody i upominki, a zwycięzcy zostali dodatkowo wyróżnieni pucharami i dyplomami.

W trakcie trwania zawodów nie brakowało kibiców, dla nich też były przewidziane atrakcje. Każdy mógł wziąć do ręki wędkę i nauczyć się nią posługiwać. Został też przeprowadzony quiz z wiedzy ogólno wędkarskiej. Tu nagrodami były słodycze oraz gadżety. Dzieci też chętnie prezentowały swoje zdolności artystyczne i rysowały kredą kolorowe obrazki na deptaku przy stawie.
Na sam koniec był poczęstunek – tradycyjnie, kiełbaska z grilla. Każdy z uczestników opuszał imprezę zadowolony i uśmiechnięty. Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Opatówku serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc w realizacji imprezy, a szczególne podziękowania dla:

- p. Burmistrza Sebastiana Wardęckiego
- UMG w Opatówku
- GOPS w Opatówku
- ZPHU Omega Piotr Kwiatkowski
- sklep zoologiczno-wędkarski Sumik

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek