Aktualności

Mikołajki w Świetlicy Środowiskowej ''Słoneczko'' w Opatówku

[ 2022-12-08 ]
Ho ho ho! W dniu 6 grudnia 2022 r. Święty Mikołaj swoją trasę rozpoczął od Świetlicy Środowiskowej ''Słoneczko'' w Opatówku, aby wręczyć dzieciom prezenty i wywołać na ich twarzach uśmiech. Radosne oczekiwanie umiliło wspólne kolędowanie.
Dzieci przygotowywały się na przyjęcie tego bardzo wyjątkowego gościa. Atmosfera w Świetlicy była bardzo świąteczna. Oprócz otrzymania prezentów, na dzieci czekały atrakcje mikołajkowe w postaci wspólnych zabaw i poczęstunku.

Do wychowanków przybył Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania osobliwego gościa, przekazały okolicznościowe laurki z przepięknymi osobistymi życzeniami. Święty Mikołaj obdarował milusińskich prezentami i dobrym słowem. Spotkanie było wyjątkowym wydarzeniem, gdyż Święty Mikołaj był dostojnie pełniony przez aspiranta Łukasza Michalaka asystenta zespołu prewencyjnego Komisariatu Policji w Opatówku. Z pewnością ten dzień na długo zapisze się w pamięci milusińskich. Od dziś Pan Policjant Łukasz Michalak na zawsze pozostanie Najlepszym Świętym Mikołajem, Przyjacielem Świetlicy godnym zaufania. Wspólna biesiada upłynęła przy śpiewaniu kolęd z pomocą Krzysztofa Dziedzica Sekretarza Gminy Opatówek.

Serdecznie dziękujemy Panu Bogdanowi Kozaneckiemu za ufundowanie świątecznych paczek dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej "Słoneczko" w Opatówku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pełnych radości i uśmiechu na dziecięcych twarzach.
Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek