Aktualności

Jubileusz 100 - lecia urodzin

[ 2023-01-11 ]
Setną rocznicę urodzin dnia 11 stycznia obchodziła mieszkanka Gminy Opatówek Pani Krystyna Maron. Dostojna Jubilatka otrzymała moc serdecznych i ciepłych życzeń, przede wszystkim zdrowia na dalsze lata życia oraz ciepła rodzinnego i radości z każdego dnia.

Z rąk Burmistrza Gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Beaty Berezowskiej otrzymała kwiaty, drobny upominek i tort okolicznościowy. Burmistrz Gminy Opatówek złożył życzenia również w imieniu władz samorządowych i pracowników Urzędu Miejskiego Gminy Opatówek oraz całej społeczności gminnej. Odczytano list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów - Premiera Mateusza Morawieckiego.

Wyjątkową niespodziankę sprawili Jubilatce także sąsiedzi i znajomi, którzy w tym szczególnym dniu obdarzyli ją licznymi życzeniami, kwiatami i upominkami.

Setna rocznica urodzin była okazją do wspomnień najważniejszych wydarzeń z życia Jubilatki, która w otoczeniu rodziny doczekała pięknego wieku. Pani Krystyna ma dwójkę dzieci, a także czworo wnucząt i siedmioro prawnucząt.

Bez wątpienia setne urodziny to piękny wiek bogaty w wartości, doświadczenia i życiową mądrość, która to z całą pewnością oddziałuje na losy kolejnych pokoleń.

Tekst/zdjęcia: Urząd Miejski Gminy Opatówek

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek