Aktualności

Walentynkowe warsztaty tworzenia świec sojowych oraz tworzenia mydełek

[ 2023-02-16 ]
8 lutego 2023 roku Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka” zorganizowała walentynkowe warsztaty tworzenia świec sojowych oraz tworzenia mydełek, które odbyły się w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku przy ul. Dworcowej 1.

Wiceprezes Zarządu Fundacji, a przy okazji pomysłodawczyni spotkania Ewa Machelak zaprosiła do poprowadzenia zajęć Panią Izabelę Piękną z Hortiterapia świat roślin wszystkimi zmysłami.
Zarówno świece jak i mydełka, które powstały na warsztatach nie tylko ślicznie wyglądały, ale również ładnie pachniały. Uczestnicy spotkania mieli do wyboru kilka aromatów oraz dodatków m.in. lawendę, płatki róż, kawę, płatki owsiane, brokat i inne. Dzięki nim każda świeczka i każde mydełko miało wyjątkowy i niepowtarzalny wzór oraz zapach.
Po oficjalnym zakończeniu części warsztatowej był czas na posilenie się poczęstunkiem, który przygotowali wolontariusze.
Następnie rozpoczęła się dalsza część atrakcji – m.in. zabawy z balonami, walentynkowe kolorowanki - serduszka, misie, kwiaty, kotki i inne obrazki, a także zabawy ruchowe. Podczas całego spotkania panowała radosna atmosfera.
Zarząd Fundacji chciałby podziękować Pani Izabeli Pięknej za poprowadzenie warsztatów, Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku Panu Pawłowi Figlowi za gościnę, firmie Planteon.pl za wsparcie warsztatów, przekazanie prezentów dla uczestników oraz obecność przedstawicieli firmy oraz Darii Parużak - Walentyna Bilska Fotografia za pamiątkowe nagrania oraz zdjęcia, dziękujemy również Państwu Aleksandrze i Pawłowi Wróblewskim za przekazane soki i jabłka, uczestnikom warsztatów za zaangażowanie, za wspólne rozmowy i miło spędzony czas oraz rodzicom za zaufanie i wszelką pomoc.

Warsztaty z grupą realizującą projekt "Kulturalnie z Inicjatywą" odbyły się dzięki dofinansowaniu w ramach programu "Równać Szanse".
Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 [ 30 ]
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek