Aktualności

Finał Cyklu Turniejów Piłki Ręcznej Dzieci

[ 2023-06-07 ]
3 czerwca 2023r. w Hali Arena Kalisz odbył się finał cyklu Turniejów Południowej Wielkopolski w Piłce Ręcznej Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza w wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Gminy Opatówek Sebastian Wardęcki oraz opiekunowie drużyny: Zbigniew Muzalewski i Arkadiusz Stach. 

W trakcie całego cyklu turniejowego, młodzi piłkarze ręczni mieli możliwość rywalizować z rówieśnikami z różnych drużyn, co przyczyniało się do ich rozwoju i doskonalenia umiejętności. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do integracji, poznania nowych przyjaciół i czerpania radości z uprawiania ulubionej dyscypliny.
Na podium tegorocznego finału znalazły się trzy drużyny, które pokazały wyjątkowe umiejętności i zasłużyły na wyróżnienie.
Pierwsze miejsce zajęła drużyna Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce, która zaprezentowała doskonałą grę i determinację. Ich wysiłek został nagrodzony, a zawodnicy mogli cieszyć się zasłużonym zwycięstwem.

Drugie miejsce przypadło drużynie z SPR Gorzyce Wielkie, która również zaprezentowała wysoki poziom sportowy i waleczność. To wspaniała okazja dla młodych sportowców, by zdobyć cenne doświadczenie i utwierdzić się w swoich umiejętnościach.

Trzecie miejsce zajęła drużyna z Gołuchowa, która mimo zaciętej rywalizacji i trudnych spotkań, nie zrezygnowała i walczyła do końca. Ich determinacja i zaangażowanie zasługują na uznanie i budzą nadzieję na dalszy rozwój.

W kategorii “Najlepszy Bramkarz” wyróżniony został Adrian Zimniak z drużyny Opatówek. Jego refleks, zwinność i doskonała technika bramkarska sprawiły, że był nie do pokonania dla wielu przeciwników. 


żródło:kprszczypiornokalisz.pl
Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek