Aktualności

Urodziny Marka Piekarczyka na Małej Plaży

[ 2023-07-25 ]
Marek Piekarczyk obchodził swoje urodziny na Małej Plaży w Szałe. To już trzecie z rzędu urodziny obchodzone w tym miejscu przez gwiazdy, w ubiegłym tygodniu swoje urodziny obchodziła tu Viki Gabor, a tydzień wcześniej Magda Gessler.

Legenda TSA wystąpiła tutaj w koncercie charytatywnym na rzecz oddziałów neonatologii w polskich szpitalach, a jego koncert poprzedzał występ chóru Izby Lekarskiej w Bydgoszczy z udziałem znanej z programu „Sanatorium Miłości” Anity Nowickiej.  Chór prócz swojego koncertu odśpiewał solenizantowi wyjątkowe „Sto Lat’, a organizatorzy (fundacja Pomaganie Jest Trendy), wspólnie z fanami wnieśli na scenę tort i kwiaty dla małżonki Piekarczyka, która również w tym czasie obchodzi urodziny.

Z okazji urodzin Marek Piekarczyk pozostawił również odcisk dłoni w budowanej przez Burmistrza Opatówka Sebastiana Wardęckiego Alei Gwiazd, wzdłuż Słonecznej Promenady prowadzącej do jeziora.

Nie zabrakło łez i wzruszeń, albowiem Artysta zupełnie nie spodziewał się niespodzianki, którą zgotowali mu fani i organizatorzy. Po koncercie gwiazda oraz zaproszeni przez niego goście udali się na plażę, gdzie odbyła się urodzinowa impreza Artysty w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek