Aktualności

Turniej gwiazd w Kaliszu za nami !

[ 2023-08-30 ]

Za nami czwarta edycja, wpisanego już na stałe w kalendarz kaliskich imprez widowiska charytatywnego „Charity Ride With The Stars”.

W tym roku fundacja Pomaganie Jest Trendy we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Kaliszu do uczestnictwa w turnieju zaprosili jedną z najpopularniejszych polskich influencerek Julię ŻugajMagdalenę Stępień oraz Dariusza Michalczewskiego, którego ostatecznie z uwagi na kontuzję zastąpił DJ.Adams, a pięściarz zapewnił, że pojawi się w październiku na Małej Plaży w trakcie organizowanej tam imprezy pięściarskiej. 

YouTuberek Vanessa Rojewska oraz Łukasz Smolarski – najpopularniejszy influencer biznesowy, twórca internetowego programu ‘Biznes Misja”. Relację video Roberta Balcerzaka z imprezy obejrzeć można pod niniejszym linkiem : https://www.youtube.com/watch?v=o6foWPv88jQ

W ramach konkurencji Gwiazdy musiały zmierzyć się z symulatorami wymiany opon, refleksomierzem czy znaleźć przedmiot w komorze dymu – najbardziej spektakularne były jak co roku wariacje na torze poślizgowym, gdzie tym razem o puchar celebryci walczyli Toyotami, udostępnionymi organizatorom przez motoryzacyjnego partnera Toyota Mikołajczak w Kaliszu.

Wstępem na imprezę były cegiełki, których zakup upoważniał do nielimitowanego korzystania z symulatorów motoryzacyjnych oraz spotkania i zdjęcia z gwiazdami internetu – co bez wątpienia dla fanów okazało się najważniejszym elementem imprezy. Po zakończeniu turnieju udano się na after party na Małej Plaży w Szałe, gdzie do późnych godzin nocnych wyselekcjonowaną perfekcyjnie muzykę serwował DJ. Adams, a Julia Żugaj pozostawiła swój ślad w budowanej tam już we wrześniu Alei Gwiazd, która prowadzić będzie odwiedzających do jeziora wzdłuż Słonecznej Promenady.

W trakcie imprezy w studio „Mała Plaża” powstał również pierwszy odcinek nowej odsłony kultowego programu „HaloGramy”, prowadzonego przez Kaliszanina Mikołaja .

Program Halogramy, nadawany niegdyś przez telewizję Polsat stał się trampoliną do kariery, takich dziennikarzy jak Maciek Rock czy Kuba Wojewódzki, a także debiutanckim kontaktem z mediami dla artystów takich jak Agnieszka Chyliński czy Wzgórze Ya Pa 3. obecnie prawa do jego nadawania posiada telewizja internetowa Polonico TV, która program reaktywować postanowiła właśnie w Kaliszu i w Szałe – odcinek archiwalny jednego z programów : https://www.youtube.com/watch?v=1K7vomYGc_Q

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek