Aktualności

Klub Piłki Ręcznej Szczypiorno Kalisz świętuje 15 lat istnienia

[ 2023-09-04 ]

W dniu 01 września 2023r. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej "Szczypiorno" Kalisz obchodziło uroczysty jubileusz 15 lecia. Od momentu powstania, klub stał się nieodłączną częścią lokalnej społeczności, zapewniając nie tylko rozrywkę, ale także rozwój talentów piłki ręcznej i promowanie sportu na najwyższym poziomie.

To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło znakomitych gości: Burmistrza Gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego, Prezydenta Kalisza Krystiana Kinastowskiego, zastępczynię Burmistrza Nowych Skalmierzyc Agnieszkę Sipkę, Prezesa Miejskiego Klubu Sportowego w Kaliszu Błażeja Wojtyłę, Anetę Staniszewską, Prezeskę Fundacji "Klucz", byłego wybitnego reprezentanta Polski, przedstawiciela Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Zygfryda Kuchtę oraz Edwarda Prusa, Prezesa Stowarzyszenia „Szczypiorniak”. Spotkanie było okazją do wspomnień i refleksji nad 15-letnią historią Stowarzyszenia Klub Piłki Ręcznej Szczypiorno Kalisz. Było to także doskonałe świętowanie osiągnięć klubu, który od lat promuje piłkę ręczną w regionie oraz szkoli młode talenty. 

Po złożeniu wiązanki kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym upamiętniającym stulecie istnienia szczypiorniaka na ziemiach polskich, odbyła się uroczysta kolacja. Nie zabrakło życzeń kolejnych udanych lat stowarzyszenia, z nadzieją na jeszcze większe sukcesy w przyszłości. 15 lat istnienia Stowarzyszenia Klub Piłki Ręcznej Szczypiorno Kalisz to czas pełen wyzwań, ale także sukcesów, które kształtują przyszłość piłki ręcznej w regionie. To wyjątkowe wydarzenie pokazało, że pasja i zaangażowanie mogą przekształcić marzenia w rzeczywistość.

źródło: facebook Klub Piłki Ręcznej "Szczypiorno - Kalisz"

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek