Aktualności

DARMOWA SAUNA I BALIA DOSTĘPNA BĘDZIE W SZAŁE !

[ 2023-10-30 ]
Dzięki współpracy fundacji Pomaganie Jest Trendy ze Stowarzyszeniem Aktywni oraz Gminą Opatówek, teren położony tuż przy Słonecznej Promenadzie prowadzącej do jeziora pokrzywnickiego nieustannie zmienia się.

Teren otaczający Małą Plażę zaczął być rewitalizowany – powstają tam nowe aleje, stylowe oświetlenie czy scena, na której kontynuowane mają być przez cały rok liczne imprezy z udziałem gwiazd. Gwiazdy niebawem sławić będą Szałe za sprawą niebawem otwieranej Alei Gwiazd, w której swoje dłonie odbili m.in.: Marek Piekarczyk, Viki Gabor, Liroy czy amerykański raper Afu-Ra. Prawdziwą atrakcją będzie też basen, który władze Opatówka rozpoczną projektować, a następnie budować w nowym roku.

Sam lokal „Mała Plaża” również przechodzi obecnie zmiany nie tylko w samym menu, do którego doszły m.in. naleśniki, pierogi, grzańce czy niebawem oryginalne oscypki, ale też postawione zostały ogrzewane namioty umożliwiające organizowanie w każdy piątek i sobotę imprez muzycznych, a w niedzielę imprez rodzinnych (wyjątkiem jest najbliższy wtorek z uwagi na Halloween, w ramach którego w Szałe zagości nawiedzony cyrk dla dzieci). Kończy się również budowa zimowej kawiarenki, a już w połowie listopada wybudowana zostanie tam balia i sauna, które dla stałych klientów dostępne będą już w połowie listopada za darmo.

źródło: Zespół Fundacji Pomaganie Jest Trendy

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek