Aktualności

III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu

[ 2023-11-05 ]
III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu już za nami. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, a trzecie drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę oraz sportową rywalizację.

Na boisku Hali Widowiskowo-Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku stanęło do sportowej rywalizacji dziewięć zespołów, reprezentujących: Komendę Powiatową Policji w Turku, Komendę Powiatową w Oleśnicy, Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim, Komendę Powiatową Policji w Ostrzeszowie, Komendę Powiatową Policji w Kępnie, Komisariat Policji w Opatówku, Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu, Urząd Miejski Gminy Opatówek oraz Komendę Miejską Policji w Kaliszu.

Tuż po godzinie 8:00 nastąpiło uroczyste otwarcie turnieju przez Komendanta Komisariatu Policji w Opatówku kom. Tomasza Dyrdziaka oraz Burmistrza Gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego, którzyprzywitali wszystkich zawodników i życzyli im wspaniałych sportowych emocji oraz rywalizacji w atmosferze fair-play. Rywalizacja turniejowa rozgrywana była w systemie grupowym. W pierwszej fazie mecze rozgrywano w 3 grupach. Łącznie podczas turnieju rozegrano 36 spotkań, z których zwycięsko wyszła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Kolejne miejsca na podium zajęły zespoły z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Po godzinie 16:00 nastąpiło uroczyste zamknięcie turnieju. Nagrody, dyplomy i pamiątkowe zdjęcia uczestnikom wręczali Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Sławomir Piekut, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Mariusz Wiśniewski, Komendant Miejski Policji insp. Dariusz Bieniek, Wójt Gminy Brzeziny Marek Cieślarczyk oraz Sekretarz Gminy Opatówek Krzysztof Dziedzic.

Nagroda dla najlepszego zawodnika przypadła Konradowi Bronz z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród Pań najlepsza okazała się Krzysztofa Budzyńska reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu.

Organizatorem sportowych zmagań była Komenda Miejska Policji w Kaliszu oraz Urząd Miejski Gminy Opatówek. Organizację imprezy wsparły również Urząd Gminy Godziesze Wielkie, Urząd Gminy Brzeziny oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Województwa Wielkopolskiego.

 Fotorelacja: Justyna Napierała UMGO, Edyta Marciniak KMP w Kaliszu

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek