Aktualności

Tłumy na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Szałem

[ 2023-12-07 ]
To naprawdę się dzieje, stworzyliśmy najpiękniejszy Jarmark Bożonarodzeniowy w regionie, w którym wciąż do 17 grudnia możecie uczestniczyć już teraz nie mamy wątpliwości, że to również największy jarmark w regionie i cieszymy się, że udało się tego dokonać we wspolpracy z gminą Opatówek (tu dziękujemy nie tylko władzom, ale też urzędnikom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby to się zadziało - nawet w czasie prywatnym - dla nas jesteście najlepszym urzędem na świecie !!) … DZIĘKI WAM!

U nas magia świąt już zagościła wspólnie z Wami udało nam się zrobić coś, na co inni wydają ogromne budżety … my nie mamy takich budżetów, ale mamy przyjaciół i to jest nasza siła nawet grinchowi nie udało się nas powstrzymać w naszej paradzie poszli kaliscy rycerze, rezerwiści marynarki wojennej, uczniowie szkoły policyjnej, grinch, piernik i święty Mikołaj z zaprzęgiem championów z hodowli Okami-Inu Siberian Husky - był też szczudlarz i cała masa aniołów, czyli Wy.

Dziś od 16:30 startują warsztaty piernikowe z MĄKA WODA SÓL i Mikołaj Marucha z Godzina dla Kalisza (swoją drogą anioły !) , a od 15:00 można już korzystać z karuzeli, planetarium i innych atrakcji, a także kupować - to ważne, bo część zysków wystawcy przekazują Fundacja Pomaganie Jest Trendy, która przeznacza je w całości na zakup prezentów dla dzieci hospitalizowanych w trakcie świąt w Szpital Kalisz - pamiętajcie, że na ten cel możecie również przekazać starą odzież i maskotki (wrzucamy ją w workach do busa przy Mała Plaża Szałe) - pamiętajcie też, że trwa u nas zbiórka na Pomoc dla Ani Mrówczyńskiej ! każdy grosz pomaga !

a zdjęcia zrobił Przemysław Szczeblewski przemodronphoto, którego zdjecia ze Św. Mikołajem możecie zrobic codziennie u nas, wraz z filmem na fotobudce od ImproBudka 360… a kilka godzin wcześniej ta ekipa wspólnie z nami wieszała ostatnie ozdoby .

Mamy moc, bo mamy Was - #odLudziDlaLudzi #AktywujemySzałe

nieustannie z nami działają : Sauny ogrodowe KOBA, Veritas - Place Zabaw, Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku, Opatówek, Figle Migle, Stowarzyszenie Aktywni, Tomasz Milena Żmuda, Przemysław Szczeblewski, Kolorowa Rabatka Magdalena Owczarek Chrzanowice 6, 98-235 Błaszki, Kwiatowianka, Piekarnia Rogalik, Roman Szychowski oraz wielu innych …. i oczywiście Wy obserwujący, zasługujący na wyróżnienie.

 źródło: Mała Plaża Szałe

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek