Aktualności

MIKOŁAJ w Klubie Senior+ w Sierzchowie i w Świetlicy Środowiskowej „Słoneczko” w Opatówku

[ 2023-12-07 ]
Do uczestników Klubu Senior+ w Sierzchowie przybył po raz pierwszy Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Z Mikołajem zawitał Renifer i 3 Pomocników Mikołaja. Seniorzy chętnie odpowiadali na wylosowane pytanie , nie czuli tremy przed Mikołajem i wspólnie zaśpiewali kilka kolęd.

Mikołaj obdarował wszystkich słodkim prezentem i dobrym słowem, był zachwycony energią Seniorów - najstarszy Senior  w Klubie liczy 93 lata. Spotkanie to było wyjątkowe, gdyż Święty Mikołaj był dostojnie pełniony przez P. Tomasza Dyrdziaka Komendanta Komisariatu Policji w Opatówku a Renifer to P. Anna Nowińska Psycholog współpracujący z Klubem Senior+. Pomocnicy Mikołaja to Pracownice GOPS Opatówek  Adela Pokojowczyk , Monika Kucharska. I Anna Marzuchowska Kierownik Klubu. Mikołaj został zaproszony do Klubu Senior+ przez Kierownika GOPS Opatówek Violettę Galant. Seniorzy wspólnie poinformowali Mikołaja , że już na zawsze został Przyjacielem Seniorów i zapraszają go w Nowym Roku na wspólną Debatę Policji z Seniorami.

Seniorzy dziękują Dyrekcji Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej i Firmie Colian Sp. z o.o. za ufundowanie świątecznych upominków.

Święty Mikołaj nie zapomniał też o dzieciach ze Świetlicy Środowiskowej „Słoneczko” w Opatówku. Przy pomocy P. Sekretarza Gminy  Krzysztofa Dziedzica i pracowników GOPS Moniki Kucharskiej i Eweliny Kasprzak obdarował dzieci  świątecznymi paczkami.

Serdecznie dziękujemy P. Bogdanowi Kozaneckiemu za ufundowanie świątecznych paczek dla dzieci ze Świetlicy.

 

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 [ 30 ]
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek