Aktualności

100. urodziny Pani Stefanii Gonera

[ 2024-01-16 ]

Setną rocznicę urodzin dnia 12 stycznia obchodziła mieszkanka Gminy Opatówek Pani Stefania Gonera. Dostojna Jubilatka otrzymała moc serdecznych i ciepłych życzeń, przede wszystkim zdrowia na dalsze lata życia oraz ciepła rodzinnego i radości z każdego dnia.

Z rąk Burmistrza Gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego, Sekretarza Gminy Opatówek Krzysztofa Dziedzica, Radnego Wojciecha Pokojowego i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Beaty Berezowskiej otrzymała kwiaty, drobny upominek i tort okolicznościowy. Burmistrz Gminy Opatówek złożył życzenia również w imieniu władz samorządowych i pracowników Urzędu Miejskiego Gminy Opatówek oraz całej społeczności gminnej.

Wyjątkową niespodziankę sprawili Jubilatce sołtys wsi Józefów Małgorzata Marciniak oraz członkowie Rady Sołeckiej, którzy w tym szczególnym dniu obdarzyli ją licznymi życzeniami i upominkami.

Setna rocznica urodzin była okazją do wspomnień najważniejszych wydarzeń z życia Jubilatki, która w otoczeniu rodziny doczekała pięknego wieku. Pani Stefania miała czwórkę dzieci: dwie córki i dwóch synów, a także ma dwanaście  wnucząt i dwadzieścia prawnucząt.

Bez wątpienia setne urodziny to piękny wiek bogaty w wartości, doświadczenia i życiową mądrość, która to z całą pewnością oddziałuje na losy kolejnych pokoleń.

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek