Aktualności

Koncert Katarzyny Zawady - Miłosny Karnawał w Opatówku!

[ 2024-02-14 ]
W minioną sobotę 10 lutego w Opatówku odbył się koncert wokalistki Katarzyny Zawady zatytułowany "Miłosny Karnawał", którego organizatorem była Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka". Wydarzenie przyciągnęło wielu melomanów, którzy wypełnili po brzegi salę fortepianową Muzeum Historii Przemysłu!
 Utalentowana wokalistka Katarzyna Zawada wystąpiła z różnorodnym repertuarem zaprezentowanym w trzech odsłonach. Pierwszą część zdominowały utwory Anny German, drugą - Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Na finał koncertu artystka przygotowała różnorodny program światowych hitów muzyki rozrywkowej. Koncert "Miłosny Karnawał" dosłownie oczarował publiczność, która swoimi brawami dwukrotnie domagała się - skutecznie - bisu wokalistki!
 
- Niesamowitym zaskoczeniem dla mnie była ogromna frekwencja na koncercie. Melomani zajęli wszystkie możliwe krzesła w Muzeum, a także część krzeseł wypożyczonych z sąsiedniego Gminnego Ośrodka Kultury. Sala dosłownie pękała w szwach! Pokazuje to, jak ważne są tego rodzaju wydarzenia kulturalne i z jak dobrym przyjęciem spotykają się w Opatówku wśród mieszkańców i gości. - podsumował Mateusz Walczak, Prezes Zarządu Fundacji "Inicjatywa dla Opatówka".
 
Koncert "Miłosny Karnawał", który był 36. wydarzeniem w cyklu "Spotkania ze sztuką - Opatówek" zorganizowała Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka", a współorganizatorem i gospodarzem było Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku.
 
Fot. Krzysztof Łużyński - Latarnik Kaliski
 
Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek