Aktualności

Turniej piłkarski o puchar Burmistrza Gminy Opatówek

[ 2024-03-19 ]

W sobotę, 16 marca 2024 roku, hala sportowa w Opatówku zamieniła się w arenę zaciętej rywalizacji podczas turnieju piłkarskiego o Puchar Burmistrza Gminy Opatówek. Zawody, zorganizowane przez gminę oraz lokalny klub sportowy KS Opatówek, zgromadziły cztery drużyny: gospodarzy, Koronę Chełmce, Piasta Blizanów oraz Zielonych Koźminek.

Atmosfera panująca podczas turnieju była wyjątkowo serdeczna, a zasady fair play były traktowane jako fundament rywalizacji. Pomimo zaciętej walki na boisku, gracze okazywali sobie wzajemny szacunek, co dodatkowo podnosiło rangę wydarzenia.

W efekcie, zwycięstwo odniosła ekipa gospodarzy, KS Opatówek, która nie tylko zorganizowała turniej, ale także wykazała się wyjątkowym poziomem umiejętności. Drugie miejsce zajęli gracze z Koźminka, trzecie Piast Blizanów, a czwarte Korona Chełmce.

Organizatorzy nie zapomnieli również o wyróżnieniach dla najlepszych zawodników. Tytuł najlepszej zawodniczki przypadł reprezentantce Zielonych Koźminek, która swoją grą zachwyciła publiczność. Z kolei nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju zdobył zawodnik z KS Opatówek, który pokazał się z imponującą ilością 6 goli. Natomiast nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła do golkipera z Koźminka, który swoimi interwencjami zapewnił swojej drużynie wiele sukcesów.

Po zakończeniu turnieju każdy uczestnik został uhonorowany medalem, który był symbolem ich udziału w wydarzeniu i docenienia ich zaangażowania w rozwój lokalnej społeczności sportowej. Podsumowując, sobotni turniej nie tylko dostarczył emocji na boisku, ale także był okazją do integracji społeczności lokalnej oraz promocji wartości sportowych.

 

 

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 [ 30 ]
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek