Aktualności

Zaproszenie na II Piknik NGO

[ 2018-09-13 ]
Zapraszamy do udziału w II Pikniku NGO, który odbędzie się w Zdunach (k. Krotoszyna) w dn. 29 września 2018 r. w godz. 10:00-14:00.
Piknik składać się będzie z dwóch części - dyskusyjnej i integracyjnej. Pierwszą otworzy prelekcja Piotra Tomankiewicza - prezesa zarządu Fundacji Nowa Nadzieja, jednej z największych w naszym regionie fundacji pomagającej osobom niepełnosprawnym, zwłaszcza z autyzmem. Następnie zostanie zorganizowana dyskusja metodą world cafe, w ramach której wspólnie zastanowimy się nad tym, w jaki sposób można angażować lokalne społeczności - moderatorem będzie Barbara Łasińska ze Stowarzyszenia "Razem dla Konarzewa", przewodnicząca Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Zdunach.

W drugiej części pikniku istnieje możliwość organizacji stoiska Państwa organizacji, przeprowadzenia pokazów, występów czy warsztatów. Jesteśmy otwarci na to, co zechcą Państwo pokazać, dlatego w tej sprawie prosimy o kontakt indywidualnie: mateusz.walczak@kip.kalisz.pl lub 62 765 60 55.

Dokładne miejsce pikniku: Agroturystyka MADAR „Nad Stawem”, ul. Ostrowska, 63-760 Zduny k. Krotoszyna

Piknik skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, wolontariuszy, przedsiębiorców wspierających działania społeczne, przedstawicieli rad działalności pożytku publicznego, pełnomocników urzędów ds. współpracy z NGO i wszystkich sympatyków działań społecznych z terenu subregionu kaliskiego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Ze względów organizacyjnych, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w wydarzeniu. Termin zgłoszeń upływa 21 września 2018.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne tutaj.

Organizatorami tegorocznej edycji pikniku będą: Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych w Kaliszu działające przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Zdunowskie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy. Projekt CIWIS jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

tekst: Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości


Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek