Aktualności

24. rocznica Grupy AA Idylla w Opatówku

[ 2018-11-19 ]
Spotkanie z okazji 24. rocznicy powstania grupy AA "Idylla" w Opatówku odbyło się 17 listopada 2018 r. w sali OSP Opatówek.
Mottem spotkania były słowa:
"Boże użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić. Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić i mądrości, abym odróżnił jedno od drugiego"

W spotkaniu uczestniczyły zaprzyjaźnione grupy AA z: Kalisza Trójkąt, Sześcian; Ostrowa Wielkopolskiego Enklawa, Koźminka, Koźmina Wielkopolskiego, Brzezin Brzoza, Jarocina.
Jubileusz istnienia Grupy Idylla był świętem wspólnot działających dzięki ludziom i dla ludzi. Wspólnota AA odgrywa niezwykle istotną rolę w systemie wsparcia społecznego i oddziaływań prozdrowotnych skierowanych do lokalnej społeczności. Oddziaływania grupy poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją są źródłem niewymiernych korzyści w radzeniu sobie z problemami i powrotem do zdrowego funkcjonowania.Każdy uczestnik spotkania został udekorowany okolicznościowym emblematem wykonanym przez członków rodzin grupy Idylla. W spotkaniu uczestniczyła Małgorzata Rektor Przewodnicząca Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Opatówku.

Grupa Idylla do swoich szeregów zaprasza wszystkich, którzy mieli lub mają problem z uzależnieniem alkoholowym i chcieliby z nim skończyć. Na pytanie, co doradziliby ludziom, którzy chcą powiedzieć "dość", odpowiadają - Trzeba przyjść do nas, porozmawiać. Spotkania grupy odbywają się w każdą sobotę o godzinie 18:30 w świetlicy w Opatówku
przy ul. Poprzecznej 2.

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek