Aktualności

Andrzejki

[ 2018-12-05 ]
Andrzejki to wspaniała okazja do spotkania się i wspólnej zabawy. W dniu 29 listopada 2018r. Stowarzyszenie ''Dar Serca'' z Opatówka w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku zorganizowało zabawę andrzejkową 2018.
Przybyłych gości uroczyście powitała Prezes Stowarzyszenia ''Dar Serca'' p. Anna Musiał, Urząd Miejski Gminy Opatówek reprezentował Radny Rady Miejskiej Gminy Opatówek Jarosław Budka. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionej Grupy społecznej sportowo- kulturalnej ''Misz - masz'' z Kalisza z p. Markiem Zasiadłym na czele, Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opatówku Violetty Galant, Asystenta rodziny Karoliny Góry oraz gości z Gminy Szczytniki.

Wspaniałą oprawę muzyczną nieodpłatnie zapewnił p. Emil Karolak. Zabawa Andrzejkowa jak zawsze była okazją do wspólnej integracji, rozmów, zawierania nowych znajomości. W rytmach różnorodnej muzyki nogi same rwały się do tańca. Uczestnicy zabawy chętnie skorzystali z możliwości przebierania się w przygotowane specjalnie w tym celu stroje, choć na krótką chwilę każdy mógł poczuć się kimś innym - kimś, kim tyko chciał. To wyjątkowe, magiczne spotkanie nie odbyłoby się gdyby nie rodzice uczestników, którzy zadbali o to, aby na stołach nie zabrakło smakołyków: słodyczy, pysznych ciast, ciastek, i deserów. Podczas imprezy popis wokalno - muzycznych dał zaproszony gość Grzegorz Pentner, który swoją piękną grą i śpiewem zachwycił bawiących się. W miłej, serdecznej atmosferze upłynął czwartkowy wieczór, wszyscy uczestnicy zabawy zgodnie stwierdzili, że z niecierpliwością czekają na kolejne, tak wspaniałe spotkanie!

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek