Aktualności

Spotkanie wielkanocne w Świetlicy Środowiskowej ''Słoneczko''

[ 2018-03-29 ]
Święta Wielkanocne to najstarsze i najważniejsze święta chrześcijańskie upamiętniające Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Są bardzo radosnym czasem, na które z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. To święta rodzinne, pełne zwyczajów, które należy przekazywać młodszym pokoleniom aby były pielęgnowane chrześcijańskie tradycje religijne.
Tuż przed Wielkanocą 26 marca jak co roku dzieci ze świetlicy „Słoneczko” zaprosiły przyjaciół świetlicowych na tradycyjne wspólne spotkanie wielkanocne. W spotkaniu udział wzięli: Krzysztof Dziedzic Sekretarz Gminy Opatówek, Paweł Bąkowski Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Opatówek, ksiądz Prałat dr Władysław Czamara, Halina Sroczyńska Członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Opatówku, Violetta Galant Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opatówku.
Dzieci dla każdego wykonały świąteczne koszyczki z wielkanocnym ozdobami. Spotkanie było doskonałą okazją do miłego spędzenia czasu w miłej i serdecznej atmosferze, która wprowadziła nas w wielkanocny nastrój. Wszystkie dzieci otrzymały paczki ufundowane przez Pana Bogdana Kozaneckiego za które serdecznie dziękujemy.
Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek