Aktualności

Spotkanie z Mikołajem

[ 2020-01-08 ]
Dzięki staraniom członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Cieni Pierwszej oraz współpracy sołectw Cienia Pierwsza i Cienia Trzecia, w niedzielę 5 stycznia br, zorganiowano dla dzieci ''Spotkanie z Mikołajem''.
Spotkanie odbyło się w Świetlicy Wiejskiej w Cieni Pierwszej, gdzie na gości czekało wiele atrakcji. Panie Sołtyski obu miejscowości przygotowały świąteczne przebrania - pani Mikołajowej oraz elfa. Po wejściu do sali Święty Mikołaj wraz z panią Mikołajową powitani zostali przez strażaków z OSP Cienia Pierwsza. Dzieci z rąk Mikołaja otrzymały prezenty i upominki. Całemu spotkaniu towarzyszyła muzyka, co zachęciło maluchy do tańca i zabawy. Na gości czekały przekąski i słodkości, organizatorzy przygotowali również ciepły poczęstunek.

Cała uroczystość, w jeszcze świątecznej atmosferze, odbyła się dzięki zaangażowaniu mieszkańców sołectw Cienia Pierwsza i Cienia Trzecia, którzy od kilku dni przygotowywali uroczystość. Wszystkim zależało, aby spotkanie było wyjątkowe i przyczyniło się do integracji mieszkańców wsi. Tak też się stało.

Joanna Płóciennik - sołtys Cieni Pierwszej oraz Barbara Przepiórka - sołtys Cieni Trzeciej dziękują wszystkim za przybycie i wsparcie w organizacji.

Tekst/zdjęcia: Sołtys wsi Cienia Pierwsza

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

czerwiec - 2024
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
          1 2
3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
10 11 12 13 14 15 16
17 [ 18 ] 19 20 21 [ 22 ] 23
24 25 26 27 28 29 30
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek